DF13-6S-1.25C Hirose
  • Available: 429,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-6S-1.25C Hirose
    DF13-6S-1.25C Hirose
    DF13-6S-1.25C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF13-6S-1.25C is described as CONN SOCKET HOUSING 6POS 1.25MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT