DF13-6P-1.25DS(50) Hirose
  • Available: 2,886
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-6P-1.25DS(50) Hirose
    DF13-6P-1.25DS(50) Hirose
    DF13-6P-1.25DS(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-6P-1.25DS(50) is described as CONN HEADER 6POS 1.25MM R/A GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE