DF13-5P-1.25H(50) Hirose
  • Available: 1,435
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-5P-1.25H(50) Hirose
    DF13-5P-1.25H(50) Hirose
    DF13-5P-1.25H(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-5P-1.25H(50) is described as CONN HEADER 5POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM