DF13-5P-1.25H(20) Hirose
  • Available: 6,138
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-5P-1.25H(20) Hirose
    DF13-5P-1.25H(20) Hirose
    DF13-5P-1.25H(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-5P-1.25H(20) is described as CONN HEADER 5POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"