DF13-5P-1.25DSA(50) Hirose
  • Available: 330,895
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-5P-1.25DSA(50) Hirose
    DF13-5P-1.25DSA(50) Hirose
    DF13-5P-1.25DSA(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-5P-1.25DSA(50) is described as CONN HEADER 5POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM