DF13-5P-1.25DSA(20) Hirose
  • Available: 811
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-5P-1.25DSA(20) Hirose
    DF13-5P-1.25DSA(20) Hirose
    DF13-5P-1.25DSA(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-5P-1.25DSA(20) is described as CONN HDR 5POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL