DF13-4P-1.25V(20) Hirose
  • Available: 7,300
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-4P-1.25V(20) Hirose
    DF13-4P-1.25V(20) Hirose
    DF13-4P-1.25V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-4P-1.25V(20) is described as CONN HEADER 4POS 1.25MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V