DF13-4P-1.25DSA(20) Hirose
  • Available: 857
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-4P-1.25DSA(20) Hirose
    DF13-4P-1.25DSA(20) Hirose
    DF13-4P-1.25DSA(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-4P-1.25DSA(20) is described as CONN HDR 4POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"