DF13-3P-1.25DS(50) Hirose
  • Available: 745
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-3P-1.25DS(50) Hirose
    DF13-3P-1.25DS(50) Hirose
    DF13-3P-1.25DS(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-3P-1.25DS(50) is described as CONN HEADER 3POS 1.25MM R/A GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"