DF13-3P-1.25DS(20) Hirose
  • Available: 10,694
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-3P-1.25DS(20) Hirose
    DF13-3P-1.25DS(20) Hirose
    DF13-3P-1.25DS(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-3P-1.25DS(20) is described as CONN HEADER 3POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V