DF13-2P-1.25H(20) Hirose
  • Available: 6,018
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-2P-1.25H(20) Hirose
    DF13-2P-1.25H(20) Hirose
    DF13-2P-1.25H(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-2P-1.25H(20) is described as CONN HEADER 2POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE