DF13-2P-1.25DS(50) Hirose
  • Available: 17,898
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-2P-1.25DS(50) Hirose
    DF13-2P-1.25DS(50) Hirose
    DF13-2P-1.25DS(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-2P-1.25DS(50) is described as CONN HEADER 2POS 1.25MM R/A GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM