DF13-20DS-1.25DSA(50) Hirose
  • More about DF13-20DS-1.25DSA(50) Hirose
    DF13-20DS-1.25DSA(50) Hirose
    DF13-20DS-1.25DSA(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF13-20DS-1.25DSA(50) is described as CONN RECEPT 20POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F