DF13-20DP-1.25V(25) Hirose
  • Available: 1,154
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-20DP-1.25V(25) Hirose
    DF13-20DP-1.25V(25) Hirose
    DF13-20DP-1.25V(25) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-20DP-1.25V(25) is described as CONN HEADER 20POS 1.25MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V