DF13-15P-1.25H(21) Hirose
  • Available: 110
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-15P-1.25H(21) Hirose
    DF13-15P-1.25H(21) Hirose
    DF13-15P-1.25H(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-15P-1.25H(21) is described as CONN HDR 15POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM