DF13-14P-1.25H(21) Hirose
  • Available: 700
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-14P-1.25H(21) Hirose
    DF13-14P-1.25H(21) Hirose
    DF13-14P-1.25H(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-14P-1.25H(21) is described as CONN HDR 14POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL