DF13-13P-1.25DSA Hirose
  • Available: 888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-13P-1.25DSA Hirose
    DF13-13P-1.25DSA Hirose
    DF13-13P-1.25DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-13P-1.25DSA is described as CONN HDR 13POS 1.25MM STR TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH