DF13-12P-1.25H(50) Hirose
  • Available: 809
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-12P-1.25H(50) Hirose
    DF13-12P-1.25H(50) Hirose
    DF13-12P-1.25H(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-12P-1.25H(50) is described as CONN HEADER 12POS 1.25MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK