DF13-12P-1.25DSA(50) Hirose
  • Available: 421
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-12P-1.25DSA(50) Hirose
    DF13-12P-1.25DSA(50) Hirose
    DF13-12P-1.25DSA(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-12P-1.25DSA(50) is described as CONN HEADER 12POS 1.25MM GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V