DF13-11P-1.25DS(20) Hirose
  • Available: 489
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-11P-1.25DS(20) Hirose
    DF13-11P-1.25DS(20) Hirose
    DF13-11P-1.25DS(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-11P-1.25DS(20) is described as CONN HEADER 11POS 1.25MM R/A TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"