DF13-10P-1.25H(21) Hirose
  • Available: 554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF13-10P-1.25H(21) Hirose
    DF13-10P-1.25H(21) Hirose
    DF13-10P-1.25H(21) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF13-10P-1.25H(21) is described as CONN HEADER 10POS 1.25MM RA TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM