DF11Z-40DS-2V(52) Hirose
  • Available: 4,713
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11Z-40DS-2V(52) Hirose
    DF11Z-40DS-2V(52) Hirose
    DF11Z-40DS-2V(52) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-40DS-2V(52) is described as CONN RECEPT 40POS 2MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A