DF11Z-32DS-2V(50) Hirose
  • Available: 586
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11Z-32DS-2V(50) Hirose
    DF11Z-32DS-2V(50) Hirose
    DF11Z-32DS-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-32DS-2V(50) is described as CONN RECEPT 32POS 2MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM