DF11Z-30DS-2V(50) Hirose
  • Available: 59
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11Z-30DS-2V(50) Hirose
    DF11Z-30DS-2V(50) Hirose
    DF11Z-30DS-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-30DS-2V(50) is described as CONN RECEPT 30POS 2MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK