DF11Z-22DS-2V(50) Hirose
  • More about DF11Z-22DS-2V(50) Hirose
    DF11Z-22DS-2V(50) Hirose
    DF11Z-22DS-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-22DS-2V(50) is described as CONN RECEPT 22POS 2MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM