DF11Z-22DS-2V(22) Hirose
  • More about DF11Z-22DS-2V(22) Hirose
    DF11Z-22DS-2V(22) Hirose
    DF11Z-22DS-2V(22) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-22DS-2V(22) is described as CONN RECEPT 22POS 2MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM