DF11Z-12DS-2V(20) Hirose
  • Available: 9,499
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11Z-12DS-2V(20) Hirose
    DF11Z-12DS-2V(20) Hirose
    DF11Z-12DS-2V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-12DS-2V(20) is described as CONN RECEPT 12POS 2MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE