DF11Z-10DS-2V(22) Hirose
  • More about DF11Z-10DS-2V(22) Hirose
    DF11Z-10DS-2V(22) Hirose
    DF11Z-10DS-2V(22) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11Z-10DS-2V(22) is described as CONN RECEPT 10POS 2MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"