DF11GZ-22DP-2V(20) Hirose
  • Available: 962
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11GZ-22DP-2V(20) Hirose
    DF11GZ-22DP-2V(20) Hirose
    DF11GZ-22DP-2V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11GZ-22DP-2V(20) is described as CONN HEADER 22POS 2MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM