DF11GZ-18DP-2V(20) Hirose
  • Available: 683
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11GZ-18DP-2V(20) Hirose
    DF11GZ-18DP-2V(20) Hirose
    DF11GZ-18DP-2V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11GZ-18DP-2V(20) is described as CONN HEADER 18POS 2MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT