DF11GZ-12DP-2V(20) Hirose
  • Available: 4,213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11GZ-12DP-2V(20) Hirose
    DF11GZ-12DP-2V(20) Hirose
    DF11GZ-12DP-2V(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11GZ-12DP-2V(20) is described as CONN HEADER 12POS 2MM SMD TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS