DF11CZ-12DS-2V(52) Hirose
  • Available: 507
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11CZ-12DS-2V(52) Hirose
    DF11CZ-12DS-2V(52) Hirose
    DF11CZ-12DS-2V(52) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11CZ-12DS-2V(52) is described as CONN SOCKET 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM