DF11-30DS-2DSA(06) Hirose
  • Available: 549
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-30DS-2DSA(06) Hirose
    DF11-30DS-2DSA(06) Hirose
    DF11-30DS-2DSA(06) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11-30DS-2DSA(06) is described as CONN RECEPT 30POS 2MM PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"