DF11-30DP-2DSA(01) Hirose
  • Available: 1,340
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-30DP-2DSA(01) Hirose
    DF11-30DP-2DSA(01) Hirose
    DF11-30DP-2DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11-30DP-2DSA(01) is described as CONN HEADER 30POS 2MM PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM