DF11-30DEP-2C Hirose
  • Available: 4,398
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-30DEP-2C Hirose
    DF11-30DEP-2C Hirose
    DF11-30DEP-2C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF11-30DEP-2C is described as CONN PLUG HOUSING 30POS 2MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN