DF11-26DP-2DS(52) Hirose
  • Available: 519
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-26DP-2DS(52) Hirose
    DF11-26DP-2DS(52) Hirose
    DF11-26DP-2DS(52) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11-26DP-2DS(52) is described as CONN HEADER 26POS 2MM R/A GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM