DF11-22DS-2C(20) Hirose
  • More about DF11-22DS-2C(20) Hirose
    DF11-22DS-2C(20) Hirose
    DF11-22DS-2C(20) is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF11-22DS-2C(20) is described as CONN SOCKET 22POS 2MM DUAL CRIMP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM