DF11-22DP-2DSA(24) Hirose
  • Available: 1,496
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-22DP-2DSA(24) Hirose
    DF11-22DP-2DSA(24) Hirose
    DF11-22DP-2DSA(24) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11-22DP-2DSA(24) is described as CONN HEADER 22POS 2MM PCB TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT