DF11-22DP-2DSA(01) Hirose
  • Available: 2,337
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-22DP-2DSA(01) Hirose
    DF11-22DP-2DSA(01) Hirose
    DF11-22DP-2DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11-22DP-2DSA(01) is described as CONN HEADER 22POS 2MM PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1/J2 5-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE ASSY 10 SLOT J1
    View
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V