DF11-18DS-2DSA(01) Hirose
  • More about DF11-18DS-2DSA(01) Hirose
    DF11-18DS-2DSA(01) Hirose
    DF11-18DS-2DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11-18DS-2DSA(01) is described as CONN RECEPT 18POS 2MM PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH