DF11-14DS-2V(50) Hirose
  • More about DF11-14DS-2V(50) Hirose
    DF11-14DS-2V(50) Hirose
    DF11-14DS-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11-14DS-2V(50) is described as CONN RECEPT 14POS 2MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F