DF11-14DP-2DSA(24) Hirose
  • Available: 5,417
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-14DP-2DSA(24) Hirose
    DF11-14DP-2DSA(24) Hirose
    DF11-14DP-2DSA(24) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11-14DP-2DSA(24) is described as CONN HEADER 14POS 2MM PCB TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"