DF11-12DS-2V(50) Hirose
  • More about DF11-12DS-2V(50) Hirose
    DF11-12DS-2V(50) Hirose
    DF11-12DS-2V(50) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11-12DS-2V(50) is described as CONN RECEPT 12POS 2MM SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM