DF11-12DS-2DSA Hirose
  • More about DF11-12DS-2DSA Hirose
    DF11-12DS-2DSA Hirose
    DF11-12DS-2DSA is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11-12DS-2DSA is described as CONN RECEPT 12POS 2MM PCB TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL