DF11-10DS-2DSA(01) Hirose
  • More about DF11-10DS-2DSA(01) Hirose
    DF11-10DS-2DSA(01) Hirose
    DF11-10DS-2DSA(01) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. DF11-10DS-2DSA(01) is described as CONN RECEPT 10POS 2MM PCB GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM