DF11-10DP-2V(57) Hirose
  • Available: 708
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF11-10DP-2V(57) Hirose
    DF11-10DP-2V(57) Hirose
    DF11-10DP-2V(57) is manufactured by Hirose and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. DF11-10DP-2V(57) is described as CONN HDR 10POS 2MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"