DF1-4S-2.5R24(05) Hirose
  • Available: 55,593
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1-4S-2.5R24(05) Hirose
    DF1-4S-2.5R24(05) Hirose
    DF1-4S-2.5R24(05) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. DF1-4S-2.5R24(05) is described as CONN SOCKET 4POS IDC 24AWG TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A