DF1-12S-2.5C Hirose
  • Available: 11,984
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DF1-12S-2.5C Hirose
    DF1-12S-2.5C Hirose
    DF1-12S-2.5C is manufactured by Hirose and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DF1-12S-2.5C is described as CONN SOCKET CRIMP HOUSING 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"