CR22D-120D-2.54DSA(70) Hirose
  • More about CR22D-120D-2.54DSA(70) Hirose
    CR22D-120D-2.54DSA(70) Hirose
    CR22D-120D-2.54DSA(70) is manufactured by Hirose and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. CR22D-120D-2.54DSA(70) is described as CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM