CR22D-120D-2.54DS(70) Hirose
  • More about CR22D-120D-2.54DS(70) Hirose
    CR22D-120D-2.54DS(70) Hirose
    CR22D-120D-2.54DS(70) is manufactured by Hirose and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. CR22D-120D-2.54DS(70) is described as CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM